Mim, Hangisini Tercih Edersin ?

21:35:00

  Heyyoooo mimlendimmm , hem de uzun bir aradan sonra . Gerçi hoş , bu bahsi geçen  ' uzun zamanda ' , beni mimleseler de ben yazamazdım , çünkümmm en gereksiz işlerin aranan başrolü olduğum için , saçma işlerle haşir neşirdiiimm . Niiiyyysee , sevgili Küçük Hanımcığımız beni mimlemiş , Allah ondan razı olsun 😂, onunda cevaplarını okumak için tam şuradan bir tık tık alayım .


1. Hangisini tercih edersin? Uçabilme yeteneğinin olmasını mı yoksa su altında nefes alabilmeyi mi? Neden ?

  Uçmaya hayranım , yüksek yerlere ve yüksek yerlerden aşağı bakmaya hayranım , küçükken pilot olmak isterdim , şimdi öyle bir gayem olmasa da pilotluk eğitimi yine de almak istiyorum , şu küçük pırpır uçakları sürmek için eğitim veriyorlarmış . Yani dünya hali bu ne zaman zombi virüsü bizi vuracak bilinmez , eğer uçak uçurmayı bilirsem , kendimi kurtarırım en azından ama önce bir uçağa ihtiyacım var tabi . Ama bunlara rağmen uçmayı tercih etmem , istediğinde uçaklar emrine amade , seni uçurur ama , su altında nefes almak mümkün değil . Hem bende boğulma korkusu var , iyi olurdu şimdi , korkmadan yüzmek .


2. Hangisini tercih edersin? Sonsuza dek etrafının kitaplarla çevrili olmasını mı yoksa evcil hayvanlarla mı? Neden?

  Kitaplarla . Hayvanları bir yerlerde yine bulurum , zaten alerjimde var etrafımı saracak kadar çok olurlarsa ben öbür taraf bilet almış gibi bir şey olurum .


3. Hangisini tercih edersin? Büyük ellere sahip olmak mı yoksa büyük ayaklar mı? Neden?

  Ayy ikisi de değil ama seçmek zorundaysam, büyük ayaklar galiba . Zaten şimdide çok minnak oldukları söylemez , bundan daha da büyük olamaz herhalde 😂.

4. Hangisini tercih edersin? Geriye kalan hayatının tamamında çay içmeyi mi yoksa kahve içmeyi mi? Neden?

  Gaaaayyyfeeeeee 💗. Kahve çok seviyorum , gayfe galp ben . Çay çok aramam olsa içerim bir kaç demlik ama yoksa da eksiklik hissetmem .


5. Hangisini tercih edersin? Pilav üstü kuru mu yoksa köfte patates mi? Neden?

  Pilav üstü kuru çünküüü, ben köfte sevmiyorum , inşallah bunu söyledim diye taşlanmam ama sevmiyorum . Dışarıda asla yemiyorum evde de çok nadir ondada midem ağrıyor , bana dokunuyor galiba . Pattesss severim zaten onu sevmeyen insan yok dimi ?

6. Hangisini tercih edersin? Sınırsız döner mi yoksa sınırsız kokoreç mi? Neden?

  Döner . Kkoreç kokulu bir yiyecek olduğu için hiç deneme girişimim olmadı herhalde de olmazda 😂. Dönere de çok bayılmam ama güzel yapan bir yerse olaaarrr .

7. Hangisini tercih edersin? Ölüm saatini bilmeyi mi yoksa nasıl öleceğini bilmeyi mi? (Ölüm tarihini ve ölüm şeklini değiştiremiyorsun) Neden?

  Yani ben kendimi azıcık tanıyorsam , ikisini de öğrensem kafayı yerdim . Nasıl öleceğimi bilsem , ölümüme neden olsan şeyden kaçarak geçerdi hayatım . Ne zaman olacağını bilsem ayrı dert sürekli saat sayarak geçerdi ömrüm . Yani ben bu sefer bir cevap seçemedim . Allah'a şükür ikisini de bilmiyoruz .  

8. Hangisini tercih edersin? 500 yıl gelecekte yaşamayı mı yoksa 500 yıl geçmişte yaşamayı mı? Neden?

  Geçmişte , çünkü gelecek belirsizlikten ibaret geçmişte ne olmuş biliyoruz , daha güvenli . 

9. Hangisini tercih edersin? Her yıl yenilenen tek seferlik uluslararası bir uçuş bileti mi yoksa yurt içinde geçerli sınırsız uçak bileti mi? Neden?

  Uluslararası ama tek uçuşu tercih ederim , dolar inmek nedir bilmiyor , yurtiçinde TL kullanıyoruz bir şey olmaz ama uluslararası tam bir batış kapısı . Arada kurnazlık yapıp , dolar yükselince bileti satarım her yönden karlı , ohhh misss . 

10.  Hangisini tercih edersin? Daha çok dinlemeyi mi daha çok konuşmayı mı? Neden?

  Sizceeeee 😜 . Ben çok konuşurum , sürekli konuşurum , konuşmayı severim , beni sürekli dinleyecek bir insan olsa müthişşşşş ötesi olurdu . Ama tek ben konuşsam bir süre sonra deli gibide hissedebilirim , karşımdaki de konuşsun ben dinleyim , ben konuşayım o dinlesin , her şey karşılıklı . 


  Bu
seferlik kimseyi mimlemiyorum , bunu okuyup da yapmak isteyen herkes mimlenmiş bilsin kendini , heytt beeeğğğ , ana Saliha is back ama mafya anası yada deniz anası , sirke anasıda olabilir . 


You Might Also Like

0 yorum